MSA Sound and Light
Ortofon banana naald

Geluid · DJ-Gear (afspeelapparatuur)

Ortofon banana naald

€3,- excl. btw /dag (€3,63 incl. btw)

Weet je niet of dit de juiste set is, of heb je professioneel advies nodig? Neem contact op en geef je wensen door.

Ortofon Concorde Elektro (The “Banana”) De Legende in Geel. Optie voor de Technics SL1200 MK5

De Ortofon Concorde Elektro, door DJ’s wereldwijd liefkozend de “Banana” genoemd vanwege zijn iconische gele kleur, is een van de meest herkenbare en gerespecteerde elementen uit de Ortofon-geschiedenis. Deze naald is speciaal ontwikkeld voor de veeleisende clubomgeving en biedt de perfecte balans tussen geluidskwaliteit en extreme betrouwbaarheid.

Overzicht

Waarom de “Banana” nog steeds een favoriet is:

  • Superieure Tracking: De Elektro staat bekend om zijn fabelachtige ’tracking’. Of je nu strakke techno mixt of de naald zwaar belast tijdens het scratchen; deze naald blijft rotsvast in de groef liggen, zelfs bij luide bassen en trillende DJ-booths.
  • Krachtig Output-niveau: Met een hoge output van 7,5 mV levert de Banana een krachtig en energiek signaal. Dit zorgt voor een punchy basweergave en kristalheldere hoge tonen, waardoor je vinyl-sets altijd dik en vol klinken over het geluidssysteem.
  • Sferische Naaldvorm: De gepolijste sferische diamant zorgt voor minimale slijtage van je kostbare vinyl, terwijl de stevige ophanging van de naaldarm (cantilever) bestand is tegen de intensieve handelingen van een professionele DJ.
  • Concorde Design: Dankzij het unieke Concorde-ontwerp heb je geen headshell of extra schroefjes nodig. Je schroeft het element direct op de toonarm van je Technics SL-1200 en je bent klaar om te draaien.
  • Hoge Duurzaamheid: Gebouwd voor duizenden uren speelplezier. De robuuste behuizing en vervangbare naalden maken dit tot een duurzame investering voor elke vinyl-DJ.

Ideaal voor Club en Studio

Hoewel de “Banana” oorspronkelijk werd ontworpen voor elektronische muziek, is hij door zijn allround prestaties geliefd in elk genre. Het is de ultieme keuze voor DJ’s die op zoek zijn naar een naald die niet alleen opvallend oogt, maar ook onder de zwaarste omstandigheden blijft presteren.

Specificaties:

  • Naaldtype: Sferisch (Rond)
  • Output: 7,5 mV
  • Frequentiebereik: 20 – 22.000 Hz
  • Aanbevolen naaldruk: 4,0 gram

Dagprijs € 3,-

Vaak gecombineerd met

Sony MDS-JE520

vanaf €15,- excl. btw /dag (€18,15 incl. btw)

Dap DS-610

vanaf €30,- excl. btw /dag (€36,30 incl. btw)

Tascam MD 350

vanaf €15,- excl. btw /dag (€18,15 incl. btw)

Twijfel je nog over de juiste set?

Bel ons of vraag een offerte aan. We adviseren op basis van gastenaantal en locatie.

€3,- excl. btw /dag