Vragen over dit product?
Contact opnemenSafety steel max. 10 kg 2 mm 50 cm
Omschrijving
Safety steel max. 10 kg 2 mm 50 cm
Huur deze compacte Safety steel max. 10 kg 2 mm 50 cm (50 cm, max. 10 kg, 2 mm) voor de essentiële secundaire beveiliging van je lichtere AV-apparatuur. In de evenemententechniek is een vanglijn namelijk wettelijk verplicht bij het ophangen van objecten boven publiek, zodat een fixture nooit kan vallen mocht de hoofdbevestiging falen.
Waarom deze lichte Safety steel max. 10 kg 2 mm 50 cm huren voor je productie?
- Ten eerste – Subtiele Beveiliging: Met een draaddikte van slechts 2 mm is deze staalkabel gecertificeerd voor een SWL (Safe Working Load) van 10 kg. Hierdoor is hij bij uitstek geschikt voor het zekeren van kleinere LED-spots, spiegelbollen en compacte effecten, zeker als je kiest voor de Safety steel max. 10 kg 2 mm 50 cm.
- Ten tweede – Optimaal Gebruiksgemak: Dankzij de lengte van 50 cm biedt de kabel voldoende speling voor montage in krappe ruimtes of aan dunne buissystemen. Bovendien is de steel voorzien van een betrouwbare schroefkarabijnhaak voor een snelle en zekere bevestiging.
- Ten derde – Onopvallend Design: Omdat de kabel dun en flexibel is, valt deze nauwelijks op in je lichtplan. Gevolglik behoud je een strakke en professionele uitstraling van je podium of truss-constructie.
- Ten slotte – Gecertificeerde Veiligheid: Deze safety voldoet immers aan de geldende veiligheidsnormen voor kleinschalige producties. Dit is een absolute voorwaarde voor een goedgekeurde rigging-setup op elke locatie.
Specificaties:
- Lengte: 50 cm.
- Diameter: 2 mm.
- Maximale belasting (SWL): 10 kg.
- Inclusief: Gecertificeerde schroefkarabijnhaak.
- Materiaal: Verzinkt staal.
- Toepassing: Secundaire zekering van kleine lichteffecten, parren en decorstukken. Gebruik de Safety steel max. 10 kg 2 mm 50 cm voor maximale veiligheid bij deze toepassing.
Technisch advies:
Let er wel op dat je de schroefsluiting van de karabijnhaak altijd volledig dichtdraait. Dit zorgt immers voor de volledige treksterkte bij een eventuele val. Daarnaast adviseren wij om de valweg zo kort mogelijk te houden door de kabel strak om de truss of bar te slaan. Bovendien is de Safety steel max. 10 kg 2 mm 50 cm bijzonder geschikt voor deze rigging-methode.
Dagprijs: € 0,25


